İstanbul’da 29 Mayıs Cuma Günü Cami Özlemi ve Hasreti Bitiyor

 

29 Mayıs Cuma Günü Cami Özlemi ve Hasreti Bitiyor

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 29 Mayıs Cuma günü “Cuma Namazı” kılınacak Camii, Mescit ve diğer açık alanların duyurusunu özel bir video ile paylaştı. Süleymaniye, Sultanahmet, Yeni Camii (Eminönü), Ortaköy Camii ve Çamlıca Caminin FPV Drone tekniği ile çekilen görüntülerinden oluşan video, “29 Mayıs Cuma günü özlem ve hasret bitiyor. İstanbul’da Cuma Namazı kılınacak Camii, mescit ve diğer açık alanlar belirlendi. Gerekli tedbirlere uyarak ibadetimizi yapacağız. Allah kabul etsin” ifadeleriyle son buluyor.

İstanbul’da 29 Mayıs Cuma günü “Cuma Namazı” kılınacak Camii, mescit ve açık alanlar belirlendi. İstanbul Valiliği bu anlamlı gün için özel bir video hazırladı. Videoyu Vali Ali Yerlikaya sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Vali Yerlikaya’nın paylaştı film, Süleymaniye, Sultanahmet, Yeni Camii (Eminönü), Ortaköy Camii ve Çamlıca Camii etrafında ve Çamlıca Camii içerisinde “sinek” olarak ta bilinen Fly Through (Uçmak) tekniği ile 130 kilometre hıza yaklaşık 1,5 saniyede ulaşabilen FPV drone ile edilen görüntülerden oluşuyor ve bu alanda Türkiye’de yapılan ilk kapsamlı film olma özelliğini taşıyor.

Hakkında mcanakci

Murat Çanakçi İstanbul Doğumluyum Aslen Trabzonluyum Bu site ile insanlara Doğru ,Yalansız ,İSLAM yolunda ilerleyen ve Allah ın yolundan Çıkmayan bir anlayışla bu yola girdik bütün sır perdelerini kaldırıyoruz Herşey yeniden nbaşlıyor Bu Yeni Dünya Düzenini nedir Herkes doğruları bilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir